Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Centrum Usług Wspólnych w Gryfinie

Informacja -odmrażanie administracji CUW

Centrum Usług Wspólnych w Gryfinie

ul. Niepodległości 20

tel. 914162439

e-mail: sekretariat@cuwgryfino.pl

 

Sz.Państwo

Dyrektorzy i Kierownicy

Jednostek Organizacyjnych Gminy Gryfino

obsługiwanych w zakresie finansowo-księgowo-kadrowym

przez Centrum Usług Wspólnych w Gryfinie

 

WAŻNE

Pragniemy Państwa poinformować, że  od poniedziałku, dnia 08 czerwca 2020r. Centrum Usług Wspólnych w Gryfinie – w związku ze stopniowym „odmrażaniem” dostępności administracji publicznej w związku ze stanem epidemii COVID – 19 - będzie obsługiwało przedstawicieli jednostek organizacyjnych  w następujący sposób:

  1. W związku z koniecznością ponownego dowożenia uczniów do placówek rewalidacyjnych        i terapeutycznych - nie będzie wysyłany transport CUW po korespondencję służbową, prosimy o jej dostarczanie przez upoważnione osoby do siedziby CUW – tak, jak to się działo w przeszłości.
  2. Na parterze budynku przy ul. Niepodległości 20 będzie zlokalizowana skrzynka na korespondencję, do której będzie można złożyć dokumenty.                                                      Jeśli kontakt bezpośredni z pracownikiem CUW będzie niezbędny – oczywiście jesteśmy do Państwa dyspozycji.
  3. W trosce o bezpieczeństwo pracowników CUW – bardzo prosimy osoby, które będą odwiedzać CUW w sprawach służbowych - o zakładanie maseczek zakrywających usta i nos oraz o dezynfekowanie rąk wewnątrz budynku.                                                                                                            Preparaty dezynfekujące do rąk  - są zlokalizowane w kilku miejscach na poszczególnych kondygnacjach .
  4. Nadal preferowany jest kontakt telefoniczny i e-mailowy z CUW.

Dyrektor CUW w Gryfinie

Olga Woś

Gryfino, dnia 01 czerwca 2020r.

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Krzysztof Grygiel 04-06-2020 14:30
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: 04-06-2020
Ostatnia aktualizacja: - 04-06-2020 14:30