Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Centrum Usług Wspólnych w Gryfinie

INFORMACJA O WYNIKACH NABORU NA WOLNE STANOWISKO URZĘDNICZE - specjalista ds. kadr

Gryfino, dnia 11 marca 2022r.

INFORMACJA O WYNIKACH NABORU NA WOLNE STANOWISKO URZĘDNICZE SPECJALISTY ds. KADR w CENTRUM USŁUG WSPÓLNYCH W GRYFINIE

Informuję, że w wyniku zakończenia procedury naboru na wolne stanowisko urzędnicze – specjalisty ds. kadr w Centrum Usług Wspólnych w Gryfinie - na w/w stanowisko została wybrana :

Pani Aleksandra Gajewska

UZASADNIENIE DOKONANEGO WYBORU

Do dwuetapowego konkursu ogłoszonego dn.20.01.2022r. zgłosiło się 6 kandydatek. 5 kandydatek spełniło wymagania formalne i zostały zakwalifikowane do II etapu konkursu. Jedna z kandydatek wycofała swą kandydaturę mimo spełnienia wymogów formalnych. II etap konkursu odbył się w dniach 01 i 03.03.2022r. i został przeprowadzony przez 3-osobową komisję. Jedna kandydatka wycofała się przed II etapem konkursu. Pozostałe 3. kandydatki zostały prawidłowo zawiadomione o terminie, czasie i miejscu rozmów kwalifikacyjnych. W toku przeprowadzonego postępowania dokonano szczegółowej analizy dokumentów oraz oceny kwalifikacji posiadanych przez kandydatki - pod względem ich przydatności do pracy na ww. stanowisku. Kandydatki uczestniczyły także w indywidualnych rozmowach kwalifikacyjnych i odpowiadały na pytania komisji z dziedziny ustawy o pracownikach samorządowych, KPA, prawa pracy i ustaw pokrewnych.

Pani Aleksandra Gajewska - uzyskała największą liczbę - 67. punktów w obu etapach postępowania konkursowego.

Wykazała się znajomością zagadnień niezbędnych na stanowisku związanym z obsługą spraw pracowniczych. Posiadane przez kandydatkę kwalifikacje, zostały poświadczone dyplomem ukończenia studiów wyższych. W trakcie rozmowy kwalifikacyjnej kandydatka wykazała się wysoką kulturą osobistą i komunikatywnością, dając rękojmię prawidłowego wykonywania powierzonych obowiązków.

DYREKTOR

Centrum Usług Wspólnych w Gryfinie

mgr Olga Woś

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Krzysztof Grygiel 11-03-2022 11:27
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: 11-03-2022
Ostatnia aktualizacja: - 11-03-2022 11:27